• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 95
   کد: 181669
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

   دسترسی به منوی بخشنامه ها در صفحه ورودی سامانه مبصا امکان پذیر شد

   مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از فعال شدن منوی بخشنامه ها در صفحه ورودی سامانه مبصا (متره، برآورد، صورت وضعیت الکترونیکی) خبر داد.
   دسترسی به منوی بخشنامه ها در صفحه ورودی سامانه مبصا امکان پذیر شد.

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خدمت به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد « جمال حسن بارانی» با اعلام این مطلب گفت:  در راستای تحقق شفافیت و دسترسی آسان به قوانین دولتی مرتبط با فرآیندهای صورت وضعیت و همچنین دستورالعمل ها، بخشنامه ها و فرمهای مرتبط با آن در شهرداری مشهد،  مجموعه ای تحت عنوان" بخشنامه ها "در صفحه ورودی سامانه مبصافعال شده است.

   وی گفت: دسترسی به این بخش به نحوی است که افراد می توانند حتی بدون داشتن نام کاربری نیز، مستندات مذکور را مشاهده و دریافت نمایند.
   بارانی در خصوص دسته بندی های مختلف بخشنامه ها اظهارداشت: جزوات آموزشی، دستورالعمل های داخلی مرتبط با شهرداری مشهد، بخشنامه ها ودستورالعمل های عمومی، فرم های مرتبط با امور صورت وضعیت، و فهارس بهاء جزو پنج دسته بندی مهمی است که در این قسمت سامانه مبصا برای مخاطبین فعال شده است .
   مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد در خاتمه ضمن دعوت به مساعدت و همکاری کلیه مشاورین شهردار، روسای سازمان ها، و مدیران مناطق نسبت به رویت موارد موجود بارگذاری شده در این بخش از سامانه مبصا بیان کرد: پرسنل، پیمانکاران و مشاوران پس از رویت موارد موجود، در صورت عدم ثبت مستندات مرتبط با صورت وضعیت در حوزه تحت نظر خود می توانند از طریق روش کتبی و مکاتبه با  این دفتر و همکاران امور صورت وضعیت اقدام به ارسال مستندات نمایند.
   شایان ذکر است؛ سامانه مبصا (متره، برآورد، صورت وضعیت الکترونیکی) به آدرس اینترنتی https://mabsa.mashhad.ir و شماره تلفن 31294912-14 به منظور پاسخگویی به سئوالات احتمالی همکاران در این زمینه در نظر گرفته شده است.
   تعداد بازدید: 95
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • مجموع بازدیدها : 311,476
  تعداد بازدید امروز : 216
  تعداد بازدید هفته : 838
  تعداد کاربران آنلاین : 0
  آخرین به روزرسانی : 14:25  1399/05/02
 • ارتباط باما
  آدرس :مشهد-شهرداری مرکز-ساختمان توسعه-طبقه چهارم-مدیریت برنامه و بودجه
  تلفن :051-32244303
  فاکس :051-32244207
  رایانامه :
 • تامین و به روزرسانی محتوا: مدیریت برنامه و بودجه
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد